Specjalista ds. obsługi Infolinii Przychodzącej
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń w ruchu przychodzącym i udzielanie wsparcia klientom
  • Prowadzenie rozmów zgodnie z określonymi procedurami
  • Miłe i przyjazne udzielanie odpowiedzi na zadane pytania ( dotyczących rachunków i faktur za prąd ,odczyty licznika, prognozy, windykacja, reklamacje)

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność min. 120 g. m-c w przedziale 7-21
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Pewność siebie w rozmowach z klientami
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenia wypłacamy zawsze na czas- gwarantowana stawka godzinowa 27,70 brutto dla studentów i 30,85 brutto dla umów zlecenie + ZUS)
  • Cenimy przyjazną atmosferę, u nas możesz być sobą. Ubieramy się swobodnie i mówimy do siebie po imieniu
  • Proponujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • Zapewniamy Benefity: u nas w przypadku spadku formy naładujesz baterie i zadbasz o kondycję z kartą Multisport, a pakiet medyczny Pzu Zdrowie obejmuje: wizyty specjalistyczne, badania diagnostyczne, oraz ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293