Specjalista ds. obsługi Infolinii (branża finansowa)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie podstawowych połączeń i udzielanie informacji w zakresie finansów i bankowości

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa komputera/aplikacji
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 130 godzin miesięcznie lub więcej
  • możliwość pracy stacjonarnie z biura przy ul. Żeligowskiego w Łodzi
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (oczekiwane nawet niewielkie)

To oferujemy

  • stawkę godzinową – 27,70 zł dla studentów, 30,85 zł brutto dla umów z ZUSem
  • dodatkowy system motywacyjny
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub zlecenie + ZUS
  • profesjonalne szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy – nie tylko z zagadnień typowo projektowych, ale też i kompetencji miękkich
  • pracę w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku w wymiarze min 130h lub więcej dla zainteresowanych! Godziny do ustalenia
  • stałe wsparcie techniczne oraz merytoryczne podczas wykonywania swoich zadań
  • realną możliwość rozwoju zawodowego – stawiamy na awanse wewnętrzne w strukturach firmy!
  • pracę w zespole otwartych i życzliwych ludzi – wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu, nie obowiązuje u nas dress code
  • wysoki komfort pracy w nowoczesnym biurze nieopodal Manufaktury
  • atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe: MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne
  • krótkie szkolenie w terminie od 7 do 10 maja

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570