SPECJALISTA DS. NAPRAW BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH (Ruda Śląska)
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Kanclerz Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Wykonywanie oględzin pojazdów;
  • Wykonywanie i weryfikacja kosztorysów napraw w systemie AUDATEX;
  • Współpraca w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych z podmiotami zewnętrznymi;
  • Nadzorowanie prac na warsztacie i rozliczanie usług;
  • Rozliczanie kosztów napraw z klientem;
  • Obsługa klienta.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Doświadczenia w pracy w zakresie technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomości programów eksperckich do obsługi szkód komunikacyjnych AUDATEX;
  • Wiedzy z zakresu zasad kalkulowania kosztów napraw oraz zasad wyceny wartości pojazdów;
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad ich kosztorysowania;
  • Znajomości regulacji prawnych określających zasady obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie oraz premię.

  • Praca Ruda Śląska
  • Specjalista ds. turystyki Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Ruda Śląska
  • Specjalista ds. finansów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. reklamy Ruda Śląska
  • Specjalista ds. telekomunikacji Ruda Śląska
  • Specjalista ds. PR Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Sprzedaży Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zakupów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. marketingu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ofertowania Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570