Specjalista ds. marketingu e-commerce - obsługa marketplace
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Adams Group
1. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą na platformach marketplace'owych;
  • Rozwijanie i wdrażanie oferty produktowej na platformach marketplace;
  • Poprawa skuteczności sprzedaży przez implementację działań promocyjnych i optymalizacji;
  • Dbałość o atrakcyjność produktów pod kątem merytorycznym i wizualnym;
  • Rozwijanie obszaru marketplace w spółce;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze platform marketplace (np. Allegro, Amazon, Ebay, Empik, Erli itp.);
  • Orientacja i znajomość trendów w obszarze rynków marketplace;
  • Praktyczna zdolność używania narzędzi w kanale e-commerce;
  • Bieżąca analiza i wyciąganie wniosków na podstawie danych i przełożenie na poprawę jakości sprzedaży;
  • Nastawienie na osiąganie postawionych celów i wyników;
  • Chęć rozwoju w obszarze marketplace.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku i ambitnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/B2B
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurowcu klasy Premium
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Szkolenia, imprezy firmowe i integracyjne

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179