Specjalista ds. Marketingu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
10. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Marzysz o pracy w marketingu, gdzie każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a każdy projekt szansą na rozwój?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu, który dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami zbuduje silną markę i zwiększy rozpoznawalność firmy na rynku.

Współpraca z zespołem:

•Ścisła współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym w realizacji strategii marketingowej.

•Przygotowywanie materiałów marketingowych i prezentacji.

•Współudział w tworzeniu i realizacji akcji promocyjnych.

Zarządzanie gadżetami i materiałami:

•Przyjmowanie i realizacja zamówień na gadżety i materiały marketingowe.

•Kontrola stanów magazynowych.

•Współpraca z dostawcami.

Wsparcie otwarć nowych lokalizacji:

•Koordynacja działań marketingowych dla nowo otwieranych placówek.

•Współpraca z lokalnymi mediami.

•Przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych.

•Wsparcie w organizacji eventów i akcji promocyjnych.

Dodatkowe obowiązki:

•Analiza rynku oraz śledzenie aktualnych trendów.

•Monitorowanie konkurencji.

•Badanie potrzeb i preferencji klientów.

•Poszukiwanie nowych pomysłów na działania marketingowe.

Nasze wymagania

  • Jesteś: entuzjastą marketingu z głową pełną pomysłów,
  • osobą kreatywną i gotową na wyzwania,
  • chętną do nauki i rozwoju,
  • doskonałym organizatorem z umiejętnością pracy w zespole;
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w koordynowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych,
  • umiesz tworzyć angażujące treści marketingowe, dostosowane do potrzeb dojrzałego pokolenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 33-letnim doświadczeniem na rynku, która stale się rozwija.
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w dynamicznym środowisku.
  • Pracę nad ambitnymi projektami, które będą miały realny wpływ na sukces firmy.
  • Wsparcie i mentoring ze strony doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179