Starszy specjalista ds. produktu e-commerce
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
12. 4. 2024

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • Współudział w budowaniu portfolio produktowego i współtworzenie kategorii asortymentowych z dostawcami mebli
  • Pozyskiwanie nowych dostawców do sklepu online
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Planowanie i wdrożenie nowych produktów do sklepu online
  • Egzekwowanie jakości i bezpieczeństwa produktów
  • Monitorowanie rozliczeń z dostawcami
  • Wiedza w obszarze logistyki i dbanie o terminowość dostaw
  • Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji e-commerce
  • Znajomość rynku sprzedaży mebli
  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość procesu zakupowego i negocjacji handlowych
  • Umiejętność planowania sprzedaży.
  • Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wrocław/ Międzybórz/ hybryda

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub b2b
  • Udział w ambitnych projektach
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Zniżki pracownicze
  • Dofinansowanie do kursów językowych

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228