Specjalista ds. Marketingu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Elhurt Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii marketingowej oraz inicjowanie działań marketingowych
  • Tworzenie materiałów promocyjnych do kampanii online i offline, w tym pisanie tekstów oraz tworzenie grafik spójnych z key visual firmy
  • Strony www: planowanie, tworzenie i publikowanie treści, regularna aktualizacja oraz optymalizacja w celu utrzymania atrakcyjności i spójności z wizerunkiem firmy
  • Social Media (głównie LinkedIn): zarządzanie profilami firmowymi, tworzenie treści, budowanie społeczności i analiza wyników
  • Kampanie Google Ads: koordynowanie kampanii, analiza wyników
  • Przygotowywanie firmy do udziału w targach i konferencjach
  • Współpraca z podwykonawcami i partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie marketingu B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym, umożliwiający swobodną komunikację telefoniczną i mailową z partnerami Grupy Elhurt oraz tworzenie materiałów marketingowych
  • Umiejętności copywriterskie – zdolność pisania angażujących tekstów
  • Znajomość narzędzi graficznych – umiejętność pracy z programami do tworzenia grafik (np. Canva, Adobe Photoshop), aby tworzyć materiały zgodne z key visual firmy
  • Samodzielność, sumienność, zaangażowanie i doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność i zmysł estetyczny – zdolność tworzenia atrakcyjnych, innowacyjnych treści wizualnych i tekstowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • SEO – dobra znajomość zasad optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek
  • Umiejętności wideo i fotografia – zdolność do tworzenia prostych filmów promocyjnych lub robienia zdjęć produktowych
  • Doświadczenie we współpracy z mediami

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy (musisz być w pracy 8h między 7:00 a 17:00)
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu. Twój kierownik i zespół współpracowników już nie mogą się doczekać kiedy do nich dołączysz!
  • Niekorporacyjna atmosfera, wspólne cele w których nie ma miejsca na niezdrową rywalizację, praca w rozwojowej branży, wzajemne wsparcie w każdym aspekcie oraz mnogość benefitów, które wskazano poniżej.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183