Specjalista ds. marketingu
  • Lubaczów, Jarosław, Rzeszów, Przemyśl, Krosno
podkarpackie, Lubaczów, Jarosław, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Podkarpackie, Polska
HML Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy w siedzibie firmy: Lubaczów ul. Rynek 2/3

Praca hybrydowa - ½ etatu na okres próbny.

Wynagrodzenie: 2.000 zł netto, 2550 zł brutto

Możliwe zatrudnienia na cały etat po okresie próbnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych w firmie
  • Dobór odpowiednich narzędzi i metod w celu realizowania założonych planów
  • Podtrzymywanie kontaktów z klientami/ sponsorami
  • Nawiązywanie kontaktów ze sponsorami
  • Negocjacje z kontrahentami
  • Organizacja kampanii promocyjnych, imprez, meczów
  • Organizacja i prowadzenie sklepu kibica (stacjonarnie i internetowo)
  • Zaangażowanie w prowadzenie Social mediów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B, własne auto
  • Wysoka kultura osobista, otwartość
  • Umiejętność komunikowania się w mowie i piśmie za pomocą różnych środków
  • Obecność meczach - nadzorowanie działań promocyjnych
  • Wiedza z zakresu sprzedaży, umiejętność negocjacji, kreatywność
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się Klubie
  • Dobre wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zwrot kosztów transportu w przypadku spotkań służbowych

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075