Grafik komputerowy/Dział marketingu
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
13. 4. 2024

Jeśli masz talent do tworzenia kreatywnych grafik komputerowych a Twoje projekty potrafią przykuć uwagę na pierwszy rzut oka, to mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Zaaplikuj na stanowisko: Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Rudna Mała

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie makiet stron internetowych
  • Projektowanie materiałów marketingowych
  • Praca z fotografią produktową, packshoty oraz obróbka graficzna dopasowana do potrzeb strony www
  • Projektowanie katalogów, ulotek produktowych
  • Tworzenie grafik social media

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym
  • Bardzo dobra znajomość programów Figmy i Adobe CC
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w mediach społecznościowych oraz fotografii produktowej
  • Duże poczucie estetyki, znajomość zasad kompozycji, kreatywność
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych, angażujących treści
  • Otwartość na częste zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Paczki na święta
  • Wyjścia integracyjne
  • System pracy jednozmianowy 7:00-15:00 lub 8:00-16:00

Dołącz do naszego zespołu jako Grafik Komputerowy i wzbogać nas swoimi talentami!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Rzeszów
  • Grafik Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Chief marketing officer Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228