SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH
  • Nowogrodziec
Nowogrodziec, Nowogrodziec, dolnośląskie, Polska
Noelken Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Firma produkcyjna NOELKEN Sp. z o.o. producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych z siedzibą w Nowogrodźcu zatrudni:

WYMAGANIA:

•wykształcenie min. średnie- ekonomiczne

•doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

•znajomość przepisów podatkowych a w szczególności w zakresie podatku VAT

•biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel

•mile widziana znajomość programu SAP

•umiejętność pracy w zespole

•skrupulatność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kontrola merytoryczna, księgowanie i analiza dokumentów spółki

• obsługa i rozliczanie płatności bankowych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji

• sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT

• sporządzanie oraz składanie sprawozdań statystycznych: GUS, NBP

• przygotowywanie danych do badania bilansu

• ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi

OFERUJEMY:

•Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•Atrakcyjne warunki wynagradzania

•Częściowy zwrot za dojazdy

•Prywatną opiekę medyczną

•Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji tzn. CV oraz listu motywacyjnego na adres:

  • Praca Nowogrodziec
  • Nowogrodziec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116