Specjalista ds. księgowości uproszczonej z doświadczeniem
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Biuro Rachunkowe Justyna Lesiuk
8. 5. 2024

Biuro Rachunkowe Justyna Lesiuk z siedzibą w Płocku przy al. Kobylińskiego 30B zatrudni Specjalistę ds. księgowości uproszczonej z doświadczeniem.
Zakres obowiązków:
• samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałt w systemie księgowym Rachmistrz Nexo, Rachmistrz GT zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT oraz innych obowiązkowych dokumentów podatkowych;
• weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów podatkowych;
• współpraca z US, GUS;
• obsługa powierzonych klientów biura;
• odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej.
Wymagania:
• minimum dwuletnie doświadczenie;
• praktyczna znajomość zagadnień prawa podatkowego PIT i VAT;
• odpowiedzialność, dokładność, terminowość oraz dobra organizacja czasu pracy;
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu.
Mile widziane:
• wykształcenie średnie lub wyższe;
• doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości uproszczonej w biurze rachunkowym;
• praktyczna znajomość programu Rachmistrz GT, Rachmistrz Nexo oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
Oferujemy:
• stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
• pracę z profesjonalnym zespołem;
• szkolenia i kursy;
• miła atmosfera oraz wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293