Specjalista ds. Sprzętu i Transportu
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Hospes Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzętu i transportu.
Zakres obowiązków:
- Monitorowanie i nadzorowanie stanu technicznego firmowej floty sprzętowo-transportowej;
- Nadzór nad utrzymaniem w gotowości technicznej środków sprzętowo-transportowych;
- Zaopatrywanie firmy w środki sprzętowo-transportowe, z wykorzystaniem zasobów własnych lub wynajmu od firm zewnętrznych;
- Koordynowanie działań serwisowych w celu zapewnienie realizacji napraw i przeglądów oraz bieżącej obsługi floty;
- Sprawowanie kontroli nad bieżącymi kosztami flotowymi
Wymagamy:
- Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego min. B2;
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej/budowlanej;
- Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
- Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel);
- Umiejętności pracy pod presją czasu;
- Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
- Odpowiedzialną, pełną wyzwań zawodowych pracę;
- Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy;
- Przestrzeń do wyrażania swoich pomysłów i aktywnego uczestnictwa w projektach.
Miejsce pracy: Nowe Trzepowo, Płock
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Kurier (transport) Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Specjalista ds. PR Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228