Inspektor/Specjalista ds. BHP
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Ventura Signum Sp. z o.o.
5. 4. 2024

VENTURA SIGNUM sp. z o.o.
O firmie
• Płock, mazowieckie
• umowa o pracę
• pełny etat
• inspektor/specjalista (mid / regular)
• praca stacjonarna
• praca w zespole
Twój zakres obowiązków:
• nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,
• budowanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie,
• prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
• przygotowywanie analiz i raportów,
• przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,
• kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
• doradztwo w zakresie przepisów i wymagań BHP i ppoż.
Nasze wymagania:
• wykształcenie kierunkowe BHP,
• mile widziana dobra znajomość języka Angielskiego,
• praktyczna znajomość przepisów BHP i dobrych praktyk,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność organizowania pracy,
• komunikatywność,
• umiejętność współpracy w zespole.
To oferujemy:
• umowę o pracę,
• stabilne zatrudnienie,
• telefon służbowy,
• sprzęt komputerowy,
• nieustanny rozwój (szkolenia) w zakresie BHP, ppoż. UDT, ochrony środowiska,
• łatwą asymilację z innymi pracownikami/współpracownikami,
• zdobycie doświadczenia zawodowego,
• ciągłe podnoszenie wiedzy oraz zdobywanie umiejętności organizacyjnych, poprzez udział w realizacji projektów,
• podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach.
O nas:
Więcej o firmie na stronie internetowej firmy www.venturasignum.pl
Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV.
W CV proszę także pamiętać o dodaniu poniższej treści:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Ventura Signum Sp. z o.o., ul. Przyjazna 23 09-400 Płock moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

  • Praca Płock
  • Inspektor Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782