Specjalista ds. konfiguracji sprzętu komputerowego i kontaktu z partnerami B2B
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami biznesowymi firmy
  • Przygotowywanie indywidualnych konfiguracji i wycen sprzętu komputerowego
  • Zlecenia i nadzorowanie procesu realizacji zamówień produkcyjnych
  • Monitorowanie i zabezpieczanie stanów podzespołów produkcyjnych
  • Weryfikacja stoku i zlecanie zamówień brakujących produktów
  • Przeglądanie bieżących ogłoszeń zamówień publicznych w zakresie sprzętu komputerowego
  • Współpraca z działem handlowym, produkcją i działem zarządzania ryzykiem
  • Weryfikacja i aktualizacja cen w systemach handlowych

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy komputerów i kompatybilności podzespołów
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów operacyjnych Windows (rodzaje, funkcjonalność w zależności od wersji itp.)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych (klienci B2B) , w szczególności telefonicznych
  • Umiejętność organizacji i pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość specyfiki zamówień publicznych – mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie – mile widziane kierunkowe: np. informatyka

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów IT
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach: 9-17)
  • szkolenia wprowadzające pod okiem profesjonalistów
  • ogromny zastrzyk wiedzy który wpłynie na Twój rozwój osobisty
  • niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę w różnorodnym zespole
  • nowoczesne biuro z prywatnym parkingiem
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz
  • owoce w firmie

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na www.incomgroup.pl

Znajdziesz nas też na Facebooku i Twitterze

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570