Serwisant sprzętu diagnostycznego – młodszy specjalista
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca stacjonarna w serwisie sprzętu medycznego,
  • naprawy, kalibracje i przeglądy okresowe urządzeń diagnostycznych,
  • zdalne wsparcie klienta podczas awarii,
  • instalacje, aktualizacje, konfiguracje zdalne,
  • obsługa magazynu części - realizacja wydań magazynowych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne o profilu akustyka, inżynieria dźwięku, elektronika lub pokrewne
  • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy z zakresu akustyki, elektroakustyki, elektroniki,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy z wykorzystaniem mikroskopu, stacji lutowniczej,
  • znajomość zagadnień związanych z pomiarami miernikami akustycznymi oraz normami,
  • znajomość konfiguracji i obsługi systemu Windows oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność diagnozowania problemów z modułami i aplikacjami w środowisku Windows 10/11,
  • umiejętność praktyczna prowadzenia zdalnego wsparcia TeamViewer,
  • sumienność, umiejętność pracy w zespole i z klientem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 33-letnim doświadczeniem na rynku, która stale się rozwija.
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w dynamicznym środowisku.
  • Pracę nad ambitnymi projektami, które będą miały realny wpływ na sukces firmy.
  • Wsparcie i mentoring ze strony doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności i poszerzania wiedzy (zapewniamy konieczne szkolenia oraz dostęp do dokumentacji technicznej).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów.
  • Świetną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni pasji.
  • Udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

  • Praca Wrocław
  • Serwisant Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570