Specjalista ds. kalkulacji kosztów, analiz rynkowych i sprzedażowych
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
MPP Cyfrowa Foto
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. odpowiedzialność za przygotowanie kalkulacji i strategii cenowej;
  2. przygotowywanie analiz rynkowych i analiz konkurencji;
  3. przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych w narzędziach BI;
  4. rekomendowanie zmian do procesów biznesowych na podstawie analiz i raportów;
  5. współpraca przy wdrażaniu / modyfikowaniu / rozwoju narzędzi analitycznych;
  6. inicjowanie zmian w zakresie raportowania i monitorowania istniejących procesów sprzedażowych w celu ich optymalizacji i automatyzacji;
  7. stała współpraca z właścicielami biznesów.

WYMAGANIA:
  1. wykształcenie wyższe - matematyka, statystyka, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne kierunki;
  2. minimum 2 - letnie doświadczenie w podobnej roli jako analityk sprzedaży / analityk biznesu etc.;
  3. znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  4. doskonałe umiejętności analityczne i wyciągania wniosków oraz przenoszenia ich na rozwiązania biznesowe i narzędziowe;
  5. średniozaawansowany poziom języka angielskiego, poziom min. B2.
  6. mile widziana umiejętność pracy w programie Tableu.

OFERUJEMY:
  1. forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  2. atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. jasny zakres obowiązków;
  4. benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  5. możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

  6. Praca Rzeszów
  7. Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  8. Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  9. Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  10. Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  11. Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  12. Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  13. Specjalista ds. PR Rzeszów
  14. Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  15. Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  16. Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  17. Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190