Starszy Specjalista ds. kadr i płac
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadr i płac
  • Obsługa programu płatnik ZUA,ZWUA,ZCNA
  • Występowanie o A1 dla pracowników oraz EKUZ
  • Obsługa programu Optima
  • Prowadzenie i dbałość o kompletność ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych oraz delegowanych
  • Odpowiadanie na pisma komornicze, korespondencja z ZUS, US
  • Obsługa PUE
  • Uczestnictwo w kontrolach PIP, ZUS, US
  • Pełna koordynacja w zatrudnieniu pracowników
  • Merytoryczne wsparcie działu rekrutacyjnego

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w tym naliczanie wynagrodzeń – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość programu Optima i systemu Płatnik – warunek konieczny
  • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej
  • Zdolność do efektywnego działania w szybko zmieniających się warunkach
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i kompetencji
  • Pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) - stacjonarnie w Rzeszowie
  • Szkolenia w zakresie Kadr i Płac
  • Wsparcie na każdym etapie - jesteśmy jednością! Twój sukces to nasz sukces
  • Premie świąteczne
  • Wyjścia integracyjne
  • Nielimitowana kawa i herbata w miłym towarzystwie naszego zespołu????

Jeśli czytasz tę ofertę i czujesz, że piszemy o Tobie to zachęcamy do przesłania swojej aplikacji! Chętnie Cię poznamy ????

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228