Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
MOTIVATED SP. Z O.O.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa Pracowników/Zleceniobiorców.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.
  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac.
  • Sporządzanie sprawozdań na rzecz GUS, US, PFRON, PPK.
  • Terminowa realizacja zgłoszeń do ZUS/PPK.
  • Nadzór nad poprawnością oraz terminowością dokumentacji kadrowo-płacowej.
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Przełożonego.

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie.
  • Znasz przepisy prawa pracy oraz przepisy dotyczące ZUS, US, PFRON, PPK.
  • Znasz system Płatnik.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Wynagrodzenie, w pełni uzależnione od wiedzy i doświadczenia.
  • Stabilną, długotrwałą współpracę.
  • Brak dress codeu.
  • Benefity pozapłacowe.

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080