Starszy specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • wsparcie i obsługa zapytań kadrowo- płacowych
  • współpraca z jednostką HR w danym kraju, wyjaśnianie błędów, procesowanie zatrudnień, wniosków, przetwarzanie danych
  • weryfikacja płac, przygotowywanie raportów
  • wyjaśnianie kwestii związanych z ubezpieczeniami
  • współpraca z Team Leaderem, udział w spotkaniach zespołowych
  • mentoring i wsparcie teamu w zakresie przepisów prawa pracy

Czego oczekujemy:

  • min. 3- 4 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość prawa pracy, procesów kadrowo- płacowych oraz systemów emerytalnych ( Wielka Brytania lub Irlandia)
  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office zwłaszcza Ms Excel
  • nastawienie na współpracę, dzielenie się wiedzą, proaktywna postawa
  • doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem

Benefity:

  • umowa o pracę
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • premia roczna
  • dofinansowanie do nauki języków
  • praca hybrydowa
  • parking
  • prezenty na rocznice, święta itp.
  • integracje firmowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246