SPECJALISTA DS. KADR
  • Jasionka
, Jasionka, Podkarpackie, Polska
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa kadrowa w tym m. in. obsługa kadrowa pracowników i współpracowników,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników Spółki w różnych systemach czasu pracy pod względem zgodności z przepisami prawa pracy i współpraca w tym zakresie z kierownikami działów,
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji pracowniczej, zgodnie z przepisami prawa

    oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • bieżąca obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,
  • sporządzanie różnego rodzaju ewidencji, raportów kadrowo-płacowych i innych analiz,
  • bieżąca współpraca z kadrą managerską Spółki oraz Specjalistą ds. BHP w zakresie spraw pracowniczych,
  • współpraca z Urzędami Pracy, ZUS, PIP, GUS.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • kurs kadry i płace potwierdzony certyfikatem/zaświadczeniem – warunek konieczny,
  • znajomości systemu Comarch ERP Optima oraz programu Płatnik warunek konieczny,
  • minimum 5 lat ogólnego stażu pracy, w tym minimum 4 lata na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, prawa cywilnego oraz ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania absencji pracowniczych oraz czasu pracy w różnych systemach,
  • wiedza z zakresu współpracy z organizacjami związkowymi,
  • obsługa pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, terminowość, dyskrecja, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność sumiennego i rzetelnego wykonywania obowiązków pod presją czasu,
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, oraz umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość systemu Symfonia- mile widziane,
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, benefitów oraz potrąceń publiczno-prawnych dla pracowników

    i współpracowników Spółki – mile widziane.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,
  • pakiety socjalne w ramach ZFŚS oraz benefity pozapłacowe

Wymagane dokumenty

  • CV + list motywacyjny,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (wzór w załączeniu).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniać będą zarówno wymagania formalne określone w ogłoszeniu, jak i nasze oczekiwania.

Nabór prowadzony jest w dwóch turach. Termin nadsyłania dokumentów dla pierwszej tury mija 23.05.2024 r. W przypadku niewyłonienia kandydatów w pierwszej turze, termin nadsyłania dokumentów dla drugiej tury mija 06.06.2024 r.

Wymagane dokumenty wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (według załączonego wzoru) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@rzeszowairport.pl, lub listownie na adres: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., 36-002 Jasionka 942, albo dostarczyć osobiście do sekretariatu Spółki.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293