Specjalista ds. IT (k/m)
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
Integmatic MARCIN WĘGRZYNOWSKI
9. 2. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Active Directory
  • Microsoft 365

responsibilities :

  • wspieranie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.
  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza i naprawa sprzętu IT
  • bieżące administrowanie systemami i usługami IT
  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania.
  • utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT

requirements-expected :

  • bardzo dobra znajomość systemów rodziny Microsoft Windows
  • dobra znajomości technologii Microsoft Active Directory oraz platformy Microsoft 365
  • znajomości budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych
  • umiejętności w zakresie administracji serwerami i urządzeniami sieciowych będą dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • wcześniejsze doświadczenie w IT / w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • prawo jazdy kat B
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

offered :

  • pracę w zespole specjalistów dla znanych firm o międzynarodowym zasięgu działania
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • możliwość udziału w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego i niemieckiego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań
  • bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód do celów służbowych)
  • możliwość wynajęcia mieszkania na preferencyjnych warunkach

benefits :

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190