Administrator systemów IT / Specjalista ds. IT
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
GGG Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do GGG - Zaplanuj z nami swoją karierę!

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, wiercenia głębokich otworów, spawania i montażu. Nasza historia to ponad 25 lat doskonalenia procesów produkcyjnych, badań i wdrażania innowacji. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla różnych branż, w których istotna jest jakość i precyzja. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 250 specjalistów, w tym ponad 70 inżynierów. Oferujemy nieprzerwane możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności.

Co oferujemy:

  • Szanse na rozwój: Nasza firma inwestuje w rozwój naszych pracowników. Prowadzimy programy szkoleniowe i rozwijamy kompetencje naszej kadry.
  • Technologia i innowacja: Nasz park maszynowy to ponad 80 nowoczesnych obrabiarek CNC, a nasze laboratoria pomiarowe wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny CMM i optyczne narzędzia pomiarowe. Używamy też najnowszego oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM, stale rozwijamy systemy informatyczne i rozwiązanie z obszaru cyfryzacji procesów.
  • Różnorodność projektów: Pracujemy nad różnorodnymi i wymagającymi projektami dla klientów z Polski, Europy i USA. Każdego dnia jesteśmy stawiani przed nowymi wyzwaniami, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć.
  • Wynagrodzenie i benefity: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Medicover i kartę Multisport, a także współfinansujemy naukę języków obcych.
  • Zarządzanie jakością: Nasza jakość została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 140001, AS 9100 dla produkcji lotniczej oraz ISO 3834, PED 2014/68/EU oraz AD2000 dla procesów spawalniczych.

Zadania:

  • nadzór nad systemami informatycznymi w firmie
  • obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń od pracowników firmy
  • usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
  • wsparcie techniczne dla pracowników
  • zapewnienie zgodności w obszarze bezpieczeństwa (Security KPIs, obsługa incydentów, akcje proaktywne)
  • monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa sieci
  • tworzenie i zarządzanie środowiskami wirtualnymi Vmware lub podobnymi
  • zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy
  • tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy IT
  • zarządzanie systemem wykrywania i zapobiegania włamaniom, zapór sieciowych i analizy dzienników, narzędzi do analizy zachowania sieci, oprogramowania antywirusowego

 Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN, VLAN, WAN, WiFi, konfiguracji urządzeń sieciowych
  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja, chęć do rozwoju umiejętności i kwalifikacji
  • doświadczenie w zakresie administracji Firewall
  • doświadczenie w zakresie administracji EPDR
  • doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows (w tym Windows Server), Linux
  • wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników - Systemy operacyjne Microsoft, pakiety Office, drukarki sieciowe itp.
  • znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory, Microsoft 365, Exchange Online
  • kreatywność i proaktywność
  • komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy użytkownikom nietechnicznym w prosty sposób

 Mile widziane:

  • Praca z systemami klasy ERP
  • Znajomość PowerShell
  • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość technologii chmurowych Azure

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • współpracę ze specjalistami branży metalowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów

    • karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny
    • prywatna opieka medyczna
    • nauka języków obcych
    • świadczenia socjalne
    • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Radom
  • Administrator IT Radom
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Radom
  • Administrator nieruchomości Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075