Specjalista ds. IT
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Implementacja i konfiguracja systemów informatycznych.

  • Testowanie i implementacja aktualizacji, w tym oprogramowania i systemów operacyjnych.

  • Zarządzanie infrastrukturą IT w zakładzie produkcyjnym.

  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu systemów informatycznych, takich jak MS Windows, MS Office, SAP ERP.

  • Techniczne wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie: min. średnie

  • Biegła znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny) / mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Rozległa wiedza z zakresu hardware i software, w tym MS Windows i MS Office.

  • Znajomość budowy i funkcjonowania komputerów oraz serwerów.

OFERUJEMY:
  • Elastyczny system pracy i stabilne zatrudnienie

  • Premię kwartalną

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy Medicover Sport

  • Bon z okazji narodzin dziecka

  • Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji

  • Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy

  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto!

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190