Specjalista ds. wsparcia IT z językiem angielskim
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104757

Obowiązki

  • przyjmowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń napływających od lokalnych użytkowników (mailowo, telefoniczne lub przez system ticketowy),
  • rozwiązywanie problemów użytkowników związane z wykorzystaniem dostępnych rozwiązań IT dotyczących sprzętu, oprogramowania i dostępu do sieci,
  • wsparcie użytkowników w zakresie instalowania i aktualizowania oprogramowania oraz sprzętu,
  • wykonywanie praktycznych napraw na poziomie komputera stacjonarnego, opieka pod kątem technicznym serwerów.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze wsparcia IT,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • praktyczna znajomość narzędzi do zdalnej administracji i diagnostyki, w tym Microsoft SCCM i SCOM,
  • praktyczna znajomość zasad i procesów ITIL,
  • wyjątkowa orientacja na przystępną obsługę użytkowników (w duchu współpracy zespołowej),
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz rzetelność.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • udział w rozwoju nowego zakładu produkcyjnego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze wsparcia IT,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonusy oraz gadżety, KARTA PLUXEE, świąteczne eventy i wiele innych.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293