Specjalista ds. IT
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Cavatina GW Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Android

responsibilities :

  • Wsparcie użytkownika końcowego w zakresie problemów z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi,
  • Zdalne instalacje oraz wdrożenia nowych stanowisk pracy,
  • Instalacje oraz aktualizacje aplikacji użytkowych oraz biznesowych,
  • Diagnostyka sprzętu, systemów operacyjnych oraz problemów sieciowych,
  • Bieżące wsparcie dla codziennych problemów z komputerami i środowiskiem pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej zgodnie ze standardami,
  • Raportowanie wykonanych działań.

requirements-expected :

  • Jesteś dociekliwy i potrafisz zanalizować problem, wyizolować go i znaleźć rozwiązanie,
  • Powierzone zadania realizujesz sprawnie i do końca,
  • Posiadasz wiedzę o konfiguracji i diagnostyce systemów operacyjnych Windows,
  • Doświadczenie w konfiguracji i rozwiązywania problemów z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi,
  • Nieobce są Ci sieci komputerowe, znasz i rozumiesz czym są adresacja, routing, porty,
  • Potrafisz wykonać instalację, konfigurację oraz diagnostykę urządzeń drukujących i skanujących,
  • Cechuje Cię ambicja i chcesz się rozwijać,
  • Nie masz problemów z komunikacją ze współpracownikami,
  • Posiadasz dwuletnie doświadczenie w podobnym obszarze zagadnień.

offered :

  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmową naukę języków obcych

benefits :

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • premie okresowe i zadaniowe
  • premie uznaniowe
  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179