Specjalista ds. IT
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
NVH POLAND Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych;

  • doskonalenie istniejących systemów przez wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii;

  • rozwiązywanie problemów technicznych;

  • tworzenie i przestrzeganie polityki bezpieczeństwa oraz dbanie o zgodność z regulacjami prawnymi;

  • dbałość o poprawne i regularne tworzenie kopii zapasowych danych;

  • zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem komputerowym;

  • wprowadzanie zmian w infrastrukturze IT wraz z odpowiednią dokumentacją;

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT i negocjacje w zakresie ich świadczenia

WYMAGANIA:

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows w architekturze Client / Server;
  • znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury LAN/WAN/WiFi;
  • znajomość technologii (AD, DNS, DHCP, GPO, TCP/IP);
  • prawo jazdy kat. B;
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

Mile widziane:

  • środowiska wirtualnego VMware;
  • zagadnień związanych z systemem SAP
  • cv w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • prywatną opiekę medyczną i program sportowy dofinansowany przez Pracodawcę;
  • możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659