Specjalista ds. HR
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, Polska
Agencja pracy GoWork.pl
24. 2. 2024

Szybko rozwijająca się duża firma z Warszawy poszukuje specjalistów ds. HR. Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów i podziel się swoim doświadczeniem z innymi!

Obowiązki

  • prowadzenie raportowania
  • aktywne kształtowanie kultury organizacyjnej
  • pełne wsparcie dla menedżerów w zakresie zadań związanych z zasobami ludzkimi
  • ścisła współpraca z kierownictwem oraz menedżerami różnych działów
  • wdrażanie pracowników (onboarding i offboarding)
  • realizacja działań związanych z promocją pracodawcy
  • Prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacyjnego od początku do końca, włączając w to adaptację nowych pracowników oraz zakończenie współpracy

Wymagania

  • Kompetencje w samodzielnym zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi
  • Doświadczenie w obszarze zasobów ludzkich
  • Umiejętność budowania trwałych relacji zarówno z kandydatami, jak i pracownikami
  • Innowacyjne i autonomiczne podejście do działań
  • Zdolność do rozładowywania atmosfery za pomocą poczucia humoru i pozytywnego podejścia do ludzi
  • Determinacja i zdolność do wielozadaniowości
  • Zaangażowanie oraz aktywne podejście do wykonywania codziennych obowiązków.

Oferujemy

  • Dowolna forma współpracy (B2B, UoP, UZ)
  • stały rozwój w jednej z największych firm w Warszawie
  • możliwość rozwoju
  • work-life balance
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze + system prowizyjny

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714