Specjalista ds. Handlu
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Koordynacja realizacji zamówień klientów
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych
  • Kontakt telefoniczny z klientem i przedstawicielami handlowymi firmy

  • Prowadzenie prostych analiz produktowych i sprzedażowych

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy biurowej, najlepiej w działach sprzedaży
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów Microsoft(Word, Excel)
  • Umiejętności komunikacyjne

Oferujemy
  • Pracę w okolicach Grodziska Mazowieckiego
  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Pracę w firmie produkcyjnej z tradycjami będącej liderem na rynku
  • Dobrą i przyjazną atmosferę
  • Dopłata do karty Multi Sport
  • Pakiety medyczne
  • Świadczenia socjalne

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714