Zatrudnimy Pracownika - Specjalista ds. zamówień
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
DEEM ART
23. 4. 2024

Poszukujemy Pracownika na stanowiska: Specjalista ds. realizacji zamówień
Oferujemy: Umowę o Pracę, praca od godziny 8-16,7-17
Obowiązki:
1. Bieżąca realizacja zamówień – obsługa naszych systemów informatycznych
2. Obsługa informatycznego systemu zgłoszeń dotyczącego realizacji zamówień
3. Zarządzanie pracą zespołu w obszarze kompletacji i pakowania zamówień
4. Planowanie i zamawianie transportów
5. Współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania dla poszukiwanego kandydata lub kandydatki:
1. Wykształcenie: średnie lub wyższe
2. Umiejętność obsługi narzędzi MS Office w szczególności Excel
3. Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku
4. Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem
5. Skrupulatność i sumienność
6. Bardzo dobra organizacja pracy
7. Dobre umiejętności analityczne
8. Umiejętność pracy w zespole
9. Otwartość i dobra komunikatywność
10. Umiejętność identyfikacji problemów i poszukiwania rozwiązań
11. Zaangażowanie w rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
Osoby zainteresowane, zachęcamy do aplikacji ,CV na adres @

  • Praca Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190