Specjalista ds. Marketingu I Błonie
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
DTH Selection
17. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Naszym klientem firma o zasięgu globalnym, prężnie działająca w branży automatyki przemysłowej, będąca jednym z liderów w swojej specjalizacji.

Specjalista ds. Marketingu

lokalizacja: Błonie k. Warszawy

Zakres obowiązków:

- Współpraca z Europejskim Centrum Marketingowym w celu budowania

wizerunku marki.

- Tłumaczenia na język polski treści zamieszczanej na stronie internetowej.

- Aktualizacja treści i usuwanie błędów na stronie internetowej.

- Zapewnienie aktualności treści na platformach wewnętrznych.

- Planowanie i realizacja wspólnie z działem technicznym i zespołem

sprzedaży regionalnych działań promocyjnych produktu.

- Nadzorowanie tłumaczeń materiałów (np. katalogów, broszur, ulotek itp.).

- Tworzenie kontentu i obrazów graficznych dla publikacji zamieszczanych

w prasie i na stronach internetowych.

- Opracowywanie i wdrażanie działań marketingowych związanych z -

promocją w sieci – webinaria, YouTube, spoty promocyjne.

- Współpraca wewnątrz organizacji, z Działem Komunikacji oraz Działem

Zarządzania Produktem, zarządzanie treścią.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie techniczny profil

wykształcenia.

- Znajomość języka angielskiego, min. B2.

- Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu.

- Lekkie pióro i pierwsze doświadczenia w pisaniu tekstów

marketingowych.

- Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi: Adobe InDesign, Corel /

Illustrator

- Możliwość podjęcia pracy stacjonarnej w Błoniach.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej

organizacji.

- Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji.

- Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta

sportowa, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie do urlopu.

- Krótsze piątki.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315