Specjalista ds. firm przyjaznych seniorom
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
STOWARZYSZENIE MANKO
19. 4. 2024

Obowiązki:
• Kontakt telefoniczny oraz pozyskiwanie firm jako partnerów programu Ogólnopolska Karta Seniora
• Dbanie o relacje z partnerami biznesowymi
• Budowanie tożsamości i wizerunku firmy
• Planowanie i wdrażania strategii marketingowej i oraz PR marki
• Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych
• Badanie konkurencji, analiza rynku
• Udział w przygotowaniu wydarzeń i eventów oraz ich obsługa (np. targi)
• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej we wszystkich kanałach sprzedaży
• Projektowanie i prowadzenie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych partnerów
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań
• Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowaniem własnej pracy
• Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Pasja w realizacji projektów marketingowych
• Samodzielność w pracy
• Poczucie estetyki
• Podstawowa znajomość narzędzi Canva, Facebook, Wordpress
• Znajomość pakietu programów biurowych Microsoft 365 (Word, Excel)
Stowarzyszenie oferuje:
• Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy
• Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
• Możliwość wdrażania nowych pomysłów na działania marketingowe
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Uczestnictwo w rozwoju biznesowym Stowarzyszenia
Umowa o pracę na wynagrodzenie minimalne na początek.
Mile widziane Orzeczenie o niepełnosprawności

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246