Product Manager ds. usług księgowości online dla firm (Apfino)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1286

Obowiązki

  • Rozwój platformy internetowej o usługi księgowości online
  • Tworzenie wymagań dla usług księgowości
  • Cyfryzacja i automatyzacja usług dla biur rachunkowych
  • Tworzenie treści marketingowych promujących platformę
  • Kontakt z klientami obejmujący analizę potrzeb, zbieranie wymagań oraz feedback

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe w księgowości, w biurze rachunkowym
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą procesów finansowo księgowych w firmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz innowacyjność
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju usług online

Oferujemy

  • Bezpośredni udział w rozwoju nowoczesnej platformy dla firm oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Parking firmowy

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Product manager Kraków
  • Organizator usług Kraków
  • Agent firmy inwestycyjnej Kraków
  • Technik usług fryzjerskich Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448