Specjalista ds. fakturowania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104768

Obowiązki

  • bieżące wystawianie faktur i rozliczanie sprzedaży zgodnie z lokalnymi zasadami i procedurami,
  • praca z programem MS Dynamics 365
  • współpraca z kontrahentami w kwestii reklamacji, zgłoszeń mających wpływ na wystawiane faktury
  • udział w bieżących projektach wewnętrznych z zakresu rachunkowości
  • opracowywanie raportów według bieżących potrzeb

Wymagania

  • co najmniej kilku letnie doświadczenie w obszarze pełnej księgowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT i CIT),
  • znajomość programu NetSuite będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy (2 dni w tygodniu z biura)
  • opieka medyczna
  • karta sportowa

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862