Pracownik ds. rozliczeń i fakturowania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Globalna firma z branży TSL poszukuje pracownika ds. rozliczeń i fakturowania.

Ważna jest dla Ciebie możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju? Potrafisz się odnaleźć w międzynarodowym środowisku pracy? Nie czekaj, stań się częścią zespołu, a w zamian otrzymasz współpracę na atrakcyjnych warunkach.

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • bardzo dobrej znajomości programu excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności
  • umiejętności koncentracji na powierzonych celach i zadaniach z uwzględnieniem terminów realizacji oraz wagi i priorytetów
  • zdolności do dostosowywania własnej wiedzy zawodowej i umiejętności do potrzeb firmy i nowych narzędzi
  • elastyczności w działaniu dostosowana do zmian zachodzących w firmie i nowych wymagań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na rok z możliwością przedłużenia
  • pracę hybrydową
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • pracę w dobrej atmosferze i wsparcie współpracowników

Zadania

  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • wystawianie faktur korygujących oraz innych dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ustawy o vat, ustawy o rachunkowości oraz procedurą spółki
  • kompletacja dokumentów potwierdzających zrealizowanie transportu zgodnie z wymogami klienta
  • pozyskiwanie i weryfikacja danych z działów operacyjnych/ handlowych/bok w celu zapewnienia kompleksowej obsługi administracyjnej klienta
  • nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • terminowa wysyłka faktur sprzedażowych zgodnie z wymogami klienta
  • zakładanie podmiotów w systemie sap oraz ines
  • udział w dedykowanych szkoleniach
  • stosowanie się do zaplanowanych terminów wykonywania obowiązków i zadań

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293