Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 4. 2024

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie zajmujemy się rekrutacją stałą dla firmy, która jest producentem drobnego sprzętu AGD. Firma oferuje swoje produkty klientom nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie, północnej Afryce i na bliskim wschodzie.

Z uwagi na potencjał firmy i wysoką fazę rozwoju, poszukujemy do działu eksportu specjalisty ds. eksportu z językiem niemieckim.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa oraz aktywna współpraca z klientami firmy.
  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z aktualnymi klientami.
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych głownie na terenie Europy.
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klientów eksportowych do systemu WF-Mag.
  • Nadzorowanie procesu wysyłki towarów do klientów.
  • Bieżące wsparcie obsługi transakcji tj. przygotowywanie dokumentacji dla klienta, generowanie faktur sprzedaży, monitorowanie płatności.
  • Ścisła współpraca z działem logistyki.
  • Budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności poprzez udział w targach branżowych (m.in. Berlin, Frankfurt, Belgia, Holandia, Wiedeń, Polska).

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym kontakt z klientami.
  • Wysokich zdolności handlowo-biznesowych.
  • Odpowiedzialności i orientacji na cel.
  • Gotowości do udziału w targach branżowych.
  • Otwartości i komunikatywności.

Mile widziana:

  • Znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego.
  • Znajomość branży AGD RTV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (kontrakt B2B).
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zasadniczego adekwatnego do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Bardzo motywujący system wynagradzania - m.in premia od marży i obrotu.
  • Realnej możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Wyjazdy służbowe na wydarzenia branżowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy (w przypadku zaistnienia potrzeby).
  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.
  • Komfortowe środowisko pracy.
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.
  • Opiekę medyczną Polmed.
  • Dofinansowanie do obiadów.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749