Specjalista ds. Obsługi Klienta (z j. niemieckim i włoskim)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
18. 4. 2024

Lokalizacja: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 7 500 - 8 500 PLN
Firma działa w wielu krajach, co daje możliwość pracy w międzynarodowym zespole!
Znasz język niemiecki i włoski?
Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku?
Chcesz pracować u jednego z liderów rynku FMCG na świecie?
Praca z klientami to coś co lubisz robić?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Zadania na tym stanowisku to:
- wprowadzanie oraz monitorowanie zamówień
- rozwiązywanie niezgodności
- kontakt z innymi działami firmy w Wielkiej Brytanii i we Włoszech
Oczekujemy:
- zaawansowana znajomość języka niemieckiego
- dobra znajomość języka włoskiego
- znajomość systemu SAP lub innych systemów ewidencji zamówień
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
- prywatne ubezpieczenie medyczne
- możliwość uczestnictwa w kursach językowych
- różnorodny i wspierający zespół
- świetnie zlokalizowane biuro
- inne niespodzianki ...

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749