Specjalista ds. e-commerce z j. niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
29. 3. 2024

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów kanału e-commerce (telefoniczna, e-mailowa oraz z wykorzystaniem innych kanałów komunikacji)
  • terminowa obsługa zamówień w systemie operacyjnym oraz wystawiania dokumentów sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • zarządzanie asortymentem w sklepie internetowym oraz na portalach typu marketplace

Nasze wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1 (warunek konieczny)
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze customer service/ call center
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych opartych o CMS PrestaShop / WooCommerce oraz platform marketplace typu Allegro / eBay / Amazon.
  • mile widziana znajomość programu Photoshop oraz CANVA
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • udział w rozwojowych projektach e-commerce
  • możliwość awansu w obszarze e-commerce.
  • umowę o pracę
  • kursy językowe finansowane przez pracodawcę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pozytywną atmosferę pracy

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190