Specjalista ds. dokumentacji technicznej
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Autojet
17. 10. 2024

Obowiązki

  • współpraca z doświadczonym zespołem
  • kompletowanie Dokumentacji Techniczno-Konstrukcyjnej (DTK)
  • tworzenie instrukcji obsługi maszyn
  • wyszukiwanie i selekcja potrzebnych informacji w internecie i w innych źródłach
  • zapoznawanie się z maszynami przemysłowymi i redagowanie opisów ich działania
  • przeglądanie dokumentacji projektowej, wyszukiwanie w niej odpowiednich informacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy z maszynami
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • skrupulatność i dokładność w redagowaniu tekstów
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word
  • znajomość j. angielskiego (mile widziane)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do norm, artykułów branżowych i materiałów szkoleniowych
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377