Specjalista ds. Deklaracji Celnych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
SGS Global Business Services Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych w różnych rodzajach transportu
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji w aplikacji internetowej

WYMAGANIA:

Aplikuj, jeśli:

  • znasz j. angielski na poziomie min. B2
  • masz doświadczenie lub wykształcenie zdobyte w branży TSL (Transport- Spedycja- Logistyka)
  • posiadasz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • jesteś dostępny/a do pracy w systemie zmianowym 24/7 (głównie zmiany dzienne w dni robocze)

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (jedynie 3-4 razy w miesiącu pracy z biura)
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie zmianowym 24/7
  • szkolenia wstępne oraz dedykowany, doświadczony "buddy", który sprawnie wprowadzi Cię w zakres obowiązków,
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszych specjalistów (m.in. różne stopnie zaawansowania programu Excel)
  • premie półroczne
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy kafeteryjnej My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do kursów języków obcych, dofinansowanie do szkoleń i kursów, dodatkowy urlop na wolontariat, inicjatywy dobroczynne
  • program Poleceń Pracowniczych
  • program Inicjatyw Pracowniczych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179