Specjalista ds. CNC
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwiązywanie bieżacych problemów na produkcji
  • Nadzór nad przezbrojeniami
  • Nadzór nad parametrami procesu
  • Szkolenie liderów produkcji w zakresie obsługi procesu i technologii
  • Prowadzenie uruchomień narzędzi nowych lub po modyfikacjach
  • Przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy, ustawień i bezpieczeństwa
  • Optymalizacja wymiany narzędzi (przezbrajanie maszyn)
  • Wykonywanie zadań przydzielonych przez bezpośredniego przełożonego
  • Optymalizacja programów CNC

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Język angielski mile widziany.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez Pracodawcę

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179