Technik Utrzymania Ruchu ds. CNC
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montowanie i demontowanie zespołów i elementów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych
  • Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń automatyki przemysłowej
  • Diagnozowanie stanu technicznego urządzeń automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych obrabiarek CNC na sterownaiu Simens lub Fanuc.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego zgodnie z Kartą Konserwacji Zapobiegawczej
  • Odpowiedzialność za jakość i rzetelność wykonywanych napraw maszyn i urządzeń precyzyjnych obrabiarek CNC

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC
  • Podstawowa znajomość konstrukcji maszyn
  • Podstawowa znajomość programowania i obsługi PLC oraz HMI w środowisku Siemens

    i Fanuc
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu hydrauliki ciśnieniowej i pneumatyki,
  • Umiejętność diagnostyki: falowniki, napędy, sterowniki, HMI
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

MILE WIDZIANE

  • Obsługa manipulatorów FANUC
  • Znajomość systemów wizyjnych

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik weterynarii Bielsko-Biała
  • Technik budownictwa Bielsko-Biała
  • Technik awionik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179