Specjalista ds. Cash Management i Faktoringu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Podwisłocze Inwestycje Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Cash Management i Faktoringu, który dołączy do naszego zespołu w Podwisłocze Inwestycje Spółka z o.o. w Rzeszowie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie płynnością finansową firmy oraz współpracę z bankami i instytucjami faktoringowymi.
Obowiązki:
- Zarządzanie przepływami pieniężnymi firmy
- Nadzór nad procesami faktoringowymi i współpraca z instytucjami finansowymi
- Monitorowanie stanu kont bankowych i optymalizacja sald
- Przygotowywanie raportów finansowych i analiz
- Współpraca z działem księgowości i finansów w celu zapewnienia płynności finansowej
Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze cash management lub faktoringu
- Znajomość produktów bankowych i narzędzi finansowych
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Dobra znajomość MS Excel i systemów ERP
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
- Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157