Specjalista ds. BHP
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

zatrudni na podstawie umowy o pracę
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • wymagany minimum 1 rok pracy w służbie BHP,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność.
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • dokładność, dbałość.

Zakres zadań:

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji BHP,
  • prowadzenie oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy,
  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem,
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów, procedur BHP,
  • dbanie o środowisko i higienę pracy,
  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych oddziałów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:00-14:35; 07:25-15:00),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole,
  • wdrożenie w zakres obowiązków,
  • planowana data zatrudnienia 01.06.2024 r.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190