Specjalistę ds. BHP
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,

  • prowadzenie dokumentacji BHP,

  • prowadzenie oceny ryzyka zawodowego,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych,

  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy,

  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem,

  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów, procedur BHP,

  • dbanie o środowisko i higienę pracy,

  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych oddziałów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,

  • wymagany minimum 1 rok pracy w służbie BHP,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność.

  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów

  • dokładność, dbałość.

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,

  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:00-14:35; 07:25-15:00),

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole,

  • wdrożenie w zakres obowiązków,

  • planowana data zatrudnienia 01.06.2024 r.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do 29 kwietnia 2024 w temacie wpisując: „Specjalista ds. BHP” lub składać w Sekretariacie Dyrektora (p. D 022), ul. Ceglana 35, Katowice.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228