Specjalista ds. Analityki Chemicznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polbionica sp. z o.o.
19. 4. 2024

Polbionica spółka z o.o. poszukuje do pracy przy nowych projektach B+R z zakresu wytwarzania związków metakrykowanych i biodrukowania narządów 3D
Główne zadania i obowiązki:

  • Samodzielne wykonywanie pomiarów analitycznych, dobór metod oraz warunków podziału.
  • Dbanie o ciągłość i poprawność pracy urządzeń analitycznych.
  • Wsparcie zespołu syntezy organicznej oraz inżynierii genetycznej w ramach prowadzonych działań badawczo-rozwojowych.
  • Wykonywanie oraz interpretowanie wyników analizy z zakresu identyfikacji ilościowej i jakościowej związków organicznych.
  • Optymalizacja parametrów podziału, wykonywanie analiz oraz izolacji związków w skali półpreparatywnej.
  • Poszukiwanie i realizacja innowacyjnych rozwiązań postawionych problemów badawczych.
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne min. magister z zakresu chemii analitycznej i/lub doświadczenie z zakresu wymagań stanowiskowych.
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej, preferowana znajomość technik analitycznych z wykorzystaniem GC oraz HPLC. Znajomość metod GPC i UF będzie dodatkowym plusem.
  • Znajomość oprogramowania do analizy danych laboratoryjnych.
  • Umiejętność interpretacji wyników badań chemicznych oraz dostosowywanie warunków i metod podziału do poszczególnych klas związków.
  • Zdolność do samodzielnego planowania i przeprowadzania eksperymentów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i interdyscyplinarnym zespole.
  • Znajomość przepisów i standardów dotyczących bezpieczeństwa w laboratoriach chemicznych.
  • Komunikatywność i umiejętność raportowania wyników badań.
  • Chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze chemii analitycznej.
  • Umiejętność szczegółowego raportowania wyników oraz prowadzenia dokumentacji badawczo-rozwojowej.
  • Umiejętność krytycznego i konstruktywnego myślenia oraz namierzania tzw. „wąskich gardeł” prowadzonych procesów.
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179