Specjalista ds. administracyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
16. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracy działu prawnego w obszarze administracyjnym
  • nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów
  • redagowanie prostych pism, wniosków, podań
  • bieżący kontakt z pracownikami firmy
  • inne prace administracyjne i biurowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • sprawna obsługa komputera (Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • umiejętność pisania tekstów, pism, podań
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • dokładność i samodzielność w działaniu
  • zorientowanie na cel
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę, praca w rodzinnej firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży)
  • system premiowy
  • korzystanie z bogatego pakietu benefitów, Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowania do urlopu, dofinansowania do opieki nad dziećmi, bonów świątecznych)
  • świetną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni pasji
  • udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228