Specjalista ds. administracyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania:

  • edycja Centralnej Bazy Zakupów - archiwizacja  propozycji podzlecenia
  • edycja Centralnego Rejestru Umów -archiwizacja i rozsyłanie podpisanych umów i zleceń
  • opracowywanie i uaktualnianie wyniku finansowego otrzymywanego w toku realizacji kontraktów
  • tworzenie i aktualizowanie zestawień przechowywanych dokumentów
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG
  • prowadzenie ewidencji przychodzących umów i zleceń
  • kontrola elektronicznych akceptacji i podpisów
  • bieżąca obsługa telefoniczna Kontrahentów
  • skanowanie , kopiowanie dokumentów
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość  obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel)
  • doświadczenie w strukturach administracyjnych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane obycie w pracy z danymi, procedurami i dokumentami
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoki stopień samodzielności
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • skrupulatność ,rzetelność, odpowiedzialność , terminowość i dynamiczność w wykonywaniu powierzonych zadań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.