Asystent ds. administracyjnych i personalnych
  • Wrocław, Psie Pole
dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, dolnośląskie, Polska
HSV Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Jesteśmy częścią grupy HSV Moulded Foams Group w skład której wchodzą 3 zakłady produkcyjne w Polsce (ŁODŹ, WROCŁAW, RADOMSKO) i dwa zakłady w Holandii. Specjalizujemy się w produkcji kształtek z tworzyw spienionych takich jak EPS (popularny Styropian) czy EPP.

Wszyscy w HSV jesteśmy „Particle Foams Engineers” – oznacza to, że poszukujemy rozwiązań dla naszych Klientów już na etapie koncepcji, którą przekształcamy w projekt – i później w technologię oraz produkt.

Jeżeli chcesz pracować w firmie w której jest dużo wyzwań, chcesz kreować nowe rozwiązania w oparciu o współpracę z dobrym i zgranym zespołem w międzynarodowym środowisku pracy – to miejsce dla Ciebie - aktualnie rozszerzamy nasz zespół w fabryce we Wrocławiu, jeżeli ta lokalizacja jest dla Ciebie dostępna zaaplikuj do nas.

Zadania na stanowisku pracy:

  • wspieranie procesu rekrutacji oraz wdrożenia nowych pracowników Fabryki;
  • współpraca z kierownikami działów i pracownikami, w celu przygotowania dokumentacji; pracowniczej, dokumentacji zmian oraz zapewnienia uzyskania odpowiednich zgód;
  • współpraca serwisami i firmami zewnętrznymi;
  • administrowanie dokumentacją Fabryki;
  • realizacja zamówień biurowych, wsparcie w zamówieniach działu technicznego;
  • zamówienia oraz nadzór nad środkami ochrony indywidualnej oraz nad odzieżą roboczą;
  • zarządzanie odpadami na terenie zakładu oraz prowadzenie ewidencji BDO dla Fabryki;
  • dbanie o wizerunek Fabryki, budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • aktywne uczestnictwo we wdrażaniu bieżących usprawnień fabryki.

Wymagania konieczne:

  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (administracja personalna, rekrutacja, BHP);
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz przepisów BHP;
  • praktyczna znajomość harmonogramowania i rozliczania czasu pracy;
  • asertywność, merytoryczne rozwiązywanie problemów, samodzielność;
  • wymagane czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość gospodarki odpadami oraz systemu BDO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym zespole:
  • perspektywę rozwoju w organizacji i poszerzania zakresu odpowiedzialności w zależności od samodzielnych chęci rozwoju:
  • otwartość na proponowane zmiany, ulepszenia w zakresie zajmowanego stanowiska;
  • atrakcyjny pakiet benefitów;
  • parking dla pracowników.

  • Praca dolnośląskie
  • Asystent dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064