Specjalista do Spraw E-Commerce
  • Skarbimierzyce
zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, zachodniopomorskie, Polska
PUCCINI SP. Z O.O
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w planowaniu kampanii promocyjnych w sklepie internetowym.
  • Analiza strategii i efektywności kampanii online, głównie Google Ads oraz Meta Ads.
  • Monitorowanie opinii na temat marki oraz kreowanie pozytywnego wizerunku we współpracy z agencją PR.
  • Monitorowanie i analizowanie trendów oraz działań konkurencji.
  • Aktywne prowadzenie profili firmy w Google pod względem wizerunkowych i sprzedażowym.
  • Prowadzenie działań marketing automation we współpracy z zewnętrzną agencją reklamową.
  • Analiza danych marketingowych i przygotowywanie raportów.
  • Współpraca z działem technicznym w obszarze rozwoju sklepu internetowego, usprawnienia funkcjonalności sklepu i poprawy user experience.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w e-commerce marketingu.
  • Praca stacjonarna w siedzibie PUCCINI w Skarbimierzycach.
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego i podstawowych współczynników efektywności.
  • Podstawowa znajomość Google Analytics i chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie.
  • Duża samodzielność i proaktywność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność koordynacji projektów i raportowania wyników.
  • Umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych (MS Excel / Libra / Google Spreadsheet).
  • Kreatywność, pomysłowość i poczucie estetyki.
  • Zorientowanie na cel i pracę zespołową.
  • Znajomość narzędzi do monitoringu Internetu i mediów społecznościowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce.
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę oraz bardzo zaangażowany i wspierający się zespół.
  • Możliwość satysfakcjonującego rozwoju oraz otwartość na Twoje rekomendacje.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro z wieloma udogodnieniami.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570