Junior E-Commerce Specialist
  • Skarbimierzyce
zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, zachodniopomorskie, Polska
PUCCINI SP. Z O.O
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z administracją sklepem internetowym opartym o platformę Magento 2.
  • Przygotowanie scenariuszy testów sklepu internetowego oraz ich egzekucja.
  • Administrowanie sklepem internetowym opartym o platformę Magento 2.
  • Tworzenie rekomendacji w oparciu o dane pochodzące z serwisów analitycznych.
  • Obsługa zgłoszeń dot. problemów technicznych.
  • Udzielanie porad technicznych i szkolenie użytkowników w zakresie obsługi sklepu internetowego.
  • Budowa dokumentacji dla użytkowników panelu administracyjnego sklepu internetowego.
  • Monitorowanie systemu.
  • Wdrażanie prostych zmian na platformie Magento 2.

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML, CSS, JS.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z platformami e-commerce.
  • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych (Google Sheets / Excel / LibreOffice) pozwalająca na ich swobodne użytkowanie.
  • Znajomość narzędzi do testowania wydajności sklepów internetowych, takich jak GTmetrix, Google PageSpeed Insights, itp.
  • Proaktywność.
  • Zdolności analityczne.
  • Chęć do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu e-commerce / IT.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Zainteresowanie obszarem UX/UI.
  • Znajomość platformy Magento 2.
  • Znajomość PIM Akeneo.
  • Znajomość JIRA.
  • Znajomość Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager.
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux.
  • Znajomość języka Python.
  • Znajomość aplikacji Postman.
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo prężnie rozwijającej się spółce.
  • Wysokie standardy pracy.
  • Udział w projektach dot. ekspansji zagranicznej.
  • Możliwość satysfakcjonującego rozwoju oraz otwartość na Twoje rekomendacje w zakresie wdrażania funkcjonalności lub optymalizacji istniejących.
  • Realny wpływ na rozwój platformy e-commerce
  • Realny wpływ na rozwój narzędzi analitycznych oraz monitorujących w języku Python
  • Przyjazna i kreatywna atmosfera oraz bardzo zaangażowany zespół e-commerce.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro z wieloma udogodnieniami.
  • Darmowe parkingi samochodowe i rowerowe.
  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz rozwiązań pakietu Microsoft.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714